آشنایی بیشتر با گروه مالی پاسارگاد

گروه مالی پاسارگاد

هم افزایی دانش، تجربه و سرمایه


بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در تاریخ 1384/06/22 با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فعالیت خود را آغاز نمود. درحال حاضر سرمایه بانک بیش از 50,000 میلیارد ریال بوده و عنوان دومین بانک بزرگ خصوصی ایران را یدک می‌کشد. هم اکنون تعداد سهامداران بانک بیش از5/1 میلیون نفر بوده و در بیش از 300 شعبه در سراسر کشور به ارائه خدمات مالی و بانکی می‌پردازد. بهره‌مندی از شبکه گسترده‌ای از زیرمجموعه‌های فعال در حوزه مالی، انرژی و صنعت از پتانسیل‌های بالقوه این بانک بوده که در ادامه به تعدادی از این زیرمجموعه ها اشاره شده است.

شرکت سرمایه گذاری پارس آرین

نخستین سنگ بنای ایجاد گروه مالی پاسارگاد با هدف بسترسازی و راهبری فرآیند تشکیل یکی از بزرگترین گروه‌های مالی و اقتصادی کشور از طریق جذب سرمایه‌های مردمی و بخش خصوصی و بکارگیری آن‌ها در فعالیت‌های متنوع و پربازده اقتصادی با آرمان گام نهادن در مسیر اعتلای ایران اسلامی در تیرماه 1384 شکل گرفت و اکنون جایگاه یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های هلدینگ متعلق به بخش خصوصی در ایران را به خود اختصاص داده است.

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)

به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ICT خصوصی ایران با تکیه برتوانایی‌های سرمایه‌های انسانی و دانش‌بنیانی خود، در شش حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات شامل پرداخت و تجارت الکترونیکی، ارتباطات و سرویس‌های ارزش‌افزوده، خدمات مالی(بورس، بانک و بیمه)، سلامت هوشمند و خدمات عمومی، راهکارهای جامع یکپارچه فناوری اطلاعات و پروژه‌های بزرگ فناوری اطلاعات در قالب EPC فعالیت می‌کند. این مجموعه متشکل از 15 شرکت زیرمجموعه, 5 واحد کسب و کار است و بالغ بر 2050 همکار دارد.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد

به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد با هدف ارائه خدمات مربوط به استفاده از انواع سیستم‌ها در زمینه‌های کامپیوتری، الکترونیکی، مخابراتی و فناوری اطلاعات، نصب و راه اندازی انواع دستگاه‌های کارتخوان، صدور انواع کارت‌های بانکی و خدمات مرتبط با درگاه‌های اینترنتی به عاملیت از سوی بانک پاسارگاد در بهمن ماه 1384 آغاز به‌کار نموده است.

شرکت خدمات مالی بانک پاسارگاد

در سال 1385 با هدف ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره مدیریتی به مشتریان در اداره کل ثبت شرکت های تهران به‌ثبت رسید.

شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد

در سال 1383 تحت نام شرکت سرمایه‌گذاری و لیزینگ توسعه بازار سرمایه ملل تاسیس شد. عمده سهام شرکت در ابتدای سال 1385 توسط بانک پاسارگاد خریداری گردید و با تغییر نام شرکت به لیزینگ پاسارگاد (سهامی خاص) فعالیت خود را با هدف تأمین، مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی اعم از واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، ورزشی و سایر کاربردها و واگذاری آنها به صورت مستقیم و یا از طریق عقد اجاره به شرط تملیک و یا فروش اقساطی به متقاضیان، سرمایه‌گذاری و لیزینگ و مشارکت در شرکت‌ها و خرید و فروش کارخانجات ماشین آلات و اجاره به شرط تملیک قطعات یدکی مورد نیاز فعالیتهای تولیدی، صنعتی و معدنی و کشاورزی، ساختمانی، اداری، خدماتی، خرید و فروش سهام، استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک‌ها و موسسات اعتباری، ارائه مشورت در زمینه سرمایه‌گذاری و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز، اخذ و اعطای نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و سایر فعالیت‌های مرتبط با موضوع شرکت آغاز نمود.

شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد

شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد از سال 1385 به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی پاسارگاد به فعالیت در بازار سرمایه پرداخته و هم اکنون با هفت شعبه معاملاتی در شهرستان‌های تهران، اراک، قزوین، زنجان، کیش، مشهد و اصفهان مشتریان زیادی را تحت پوشش قرار داده است. این شرکت از سال 1388 تا کنون موفق به کسب رتبه الف در زمینه بورس اوراق و کالا شده است و در زمینه بورس انرژی نیز در همه بازارها فعال است.

شرکت لیزینگ پاسارگاد

در سال 1383 تحت نام شرکت سرمایه‌گذاری و لیزینگ توسعه بازار سرمایه ملل تاسیس شد. عمده سهام شرکت در ابتدای سال 1385 توسط بانک پاسارگاد خریداری گردید و با تغییر نام شرکت به لیزینگ پاسارگاد (سهامی خاص) فعالیت خود را با هدف تأمین، مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی اعم از واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، ورزشی و سایر کاربردها و واگذاری آنها به صورت مستقیم و یا از طریق عقد اجاره به شرط تملیک و یا فروش اقساطی به متقاضیان، سرمایه‌گذاری و لیزینگ و مشارکت در شرکت‌ها و خرید و فروش کارخانجات ماشین آلات و اجاره به شرط تملیک قطعات یدکی مورد نیاز فعالیتهای تولیدی، صنعتی و معدنی و کشاورزی، ساختمانی، اداری، خدماتی، خرید و فروش سهام، استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک‌ها و موسسات اعتباری، ارائه مشورت در زمینه سرمایه‌گذاری و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز، اخذ و اعطای نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و سایر فعالیت‌های مرتبط با موضوع شرکت آغاز نمود.

شرکت لیزینگ ماشین آلات و تجهیزات بانک پاسارگاد

این شرکت در زمینه خرید کالاهای سرمایه‌ای برای متخصصان فعال در بخش‌های تولیدی،صنعتی، معدنی، کشاورزی، ساختمانی،اداری، راهسازی، صنایع بالادستی و پایین‌دستی و همچنین خدماتی و حرفه‌ای در قالب لیزینگ(اجاره اعتباری) و یا فروش اقساطی و یا تأمین منابع مالی جهت سرمایه در گردش قطعات و لوازم یدکی در قالب قراردادهای خرید و اجاره مجدد و همچنین مدیریت نقدینگی طبق شرایط و مقرارت مندرج در دستورالعمل‌های اجرایی شرکت لیزینگ در حال فعالیت می باشد.

شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد

در سال 1386 با هدف سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی و ارائه خدمات مشاوره‌ای و امکان‌سنجی و بررسی و نظارت فنی پروژه‌های ساختمانی آغاز به‌کار نمود.

شرکت مدیریت ساختمانی آریان پاسارگاد

در سال 1387 با هدف سرمایه‌گذاری و مدیریت در پروژه‌های آماده‌سازی و ساختمانی بطور مستقل و یا با مشارکت انبوه‌سازان اعم از آماده‌سازی اراضی و یا ساخت واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، ورزشی و قبول عاملیت به منظور بررسی، نظارت فنی و بازرسی فنی و مدیریت ساخت در بخش ساختمان و مسکن و ارائه خدمات مشاوره‌ای و کارشناسی امکان سنجی پروژه‌های ساختمانی می‌باشد. سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی و ارائه خدمات مشاوره‌ای و امکان‌سنجی و بررسی و نظارت فنی پروژه‌های ساختمانی تاسیس شد.

شرکت تامین آتیه سرمایه انسانی پاسارگاد

در سال 1385 با هدف خرید و فروش، اداره، در اختیارگرفتن، تاسیس، ایجاد، توسعه و تکمیل انواع کارخانه‌ها و واحدها و شرکت‌های فعال در بخش‌های تولیدی اعم از صنعتی و معدنی، کشاورزی و ساختمانی، انجام معاملات بازرگانی و انجام سایر کارها و امور عملیاتی تاسیس شد.

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد

در سال 1387 با هدف سرمایه‌گذاری در بخش انرژی و صنایع وابسته از طریق ایجاد یک سبد دارایی متوازن با هدف کسب سودآوری مناسب آغاز به کار کرده است. فعالیت اصلی شرکت به صورت عام در حوزه‌ی انرژی و به صورت خاص در حوزه صنایع هیدروکربوری است .شرکت با هدف سرمایه‌گذاری و مشارکت در داخل یا خارج از کشور در زمینه‌های اکتشاف ، توسعه و استحصال منابع نفت و گاز و احداث پالایشگاه ‌های نفت و گاز و واحدهای پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی و تولید فرآورده‌های مربوط و همچنین احداث نیروگاه‌ها و تولید برق ، ایجاد تاسیسات مربوط به انتقال و توزیع برق ، نفت و گاز و فرآورده‌های مربوطه فعالیت میکند.

هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه

میدکو در سال 1386 تاسیس گردید این شرکت با هـدف سـرمایه‌گذاری در بخش معـادن و صنایع معدنی از طـریق هلدینگ و شـرکت‌های زیـرمجموعه با تخصص‌های سرمایه‌گذاری برای تولید صنایع فولاد و مس و توسعه معادن و اکتشاف و تجهیز معادن و طراحی و احداث طرح‌ها و بهره برداری از تولید محصولات فولادی ، مسی و مرتبط و همچنین طراحی، اجرا، نظارت و پیمان‌کاری طرح‌ها فعالیت می‌نماید. بعضی از شرکت‌های زیر مجموعه میدکو شامل شرکت فولاد سیرجان ایرانیان ، شرکت فولاد زرند ایرانیان، شرکت مهندسی معیار صنعت خاورمیانه، شرکت بازرگانی آفتاب درخشان خاورمیانه، شرکت بابک مس ایرانیان، شرکت فروسیلیس غرب پارس، شرکت فرآوران ذغال سنگ پابدانا می‌باشند.

شرکت ساختمان شهر سازی هشتم

در سال 1385 با هدف سرمایه‌گذاری و یا مشارکت در احداث پروژه‌های ساختمانی و واگذاری آنها به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به متقاضیان و سرمایه‌گذاری در خرید، فروش، اداره، در اختیار‌گرفتن، تاسیس، ایجاد، توسعه، تکمیل، واگذاری واحدهای مسکونی، اداری، رفاهی، تجاری، کارخانه‌ها و واحدها و شرکت‌های فعال در بخش‌های تولیدی اعم از صنعتی و معدنی، کشاورزی در داخل و خارج از کشور تاسیس شد.

شرکت خدمات ارزی و صرافی پاسارگاد

در تاریخ 1388 با هدف خرید و فروش نقدی ارزهای معتبر و نقل و انتقالالات ارز در داخل و خارج از کشور از طریق صدور حواله، خدمات مشاوره‌ای حضوری و غیر حضوری و خرید و فروش مسکوک طلای بهار آزادی و توسعه معاملات با طیف متنوعی از شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و افزایش و گسترش شعب در داخل و خارج از کشور تاسیس شد.

شرکت نسیم سلامت پاسارگاد

شرکت توسعه راهکارهای سلامت هوشمند پاسارگاد از سال 1392 در قالب واحد کسب و کاری راهبردی(SBU) در ذیل شرکت فناپ تعریف شده و شروع به فعالیت نمود. شرکت فناپ با توجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی و فناورانه حاکم در حوزه سلامت، تلاش برای تحقق اهداف طرح تحول در نظام سلامت و همچنین در راستای شعار «تغییر سبک زندگی ایرانیان بر پایه هوشمندسازی» از سال 1392 با ایجاد دپارتمان تخصصی "سلامت هوشمند" و مطالعه الگوها و مدل‌های جهانی نظام سلامت و مشورت با افراد صاحب‌نظر، فعالان حرفه‌ای و شرکت‌های فناوری اطلاعات متعدد فعال در این حوزه، برنامه منسجمی را برای توسعه راهکارهای هوشمند در حوزه سلامت طرح‌‌ريزی کرده است. شرکت توسعه راهکارهای سلامت هوشمند پاسارگاد به منظور تحقق سلامت هوشمند فعالیت خود را در سرتاسر زنجیره ارزش این صنعت می‌گستراند. در سال 1394 و با تاسیس هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، دپارتمان سلامت هوشمند به شرکت سلامت هوشمند پاسارگاد تبدیل گشته و کسب‌و‌کار خود را بر حوزه سلامت هوشمند متمرکز نموده و مأموريت اصلی خود را با فعالیت در حوزه‌های کاری کسب‌وکار کلان و خرد دنبال خواهد نمود.

موسسه آموزش عالی خاتم

در سال 1375 با اخذ مجوز از شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس و با پذیرش دانشجو در 4 مقطع کارشناسی ارشد شروع به فعالیت نمود. لیکن بنا به دلیل پاره ای از مشکلات از سال 1385 لغایت 1389 پذیرش دانشجو نداشت و از سال 1390 با تمهیدات بعمل آمده و حمایت بانک پاسارگاد و با رویکردی جدید مجددا اقدام به پذیرش دانشجو نمود بنحوی که در طی ۲ سال گذشته با اخذ مجوز های جدید زمینه لازم را برای تاسیس 3 دانشکده فنی و مهندسی ، مدیریت، علوم مالیو علوم انسانی فراهم و در شرف ارتقاء سطح از موسسه به دانشگاه می باشد.

شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد(شناسا)

شناسا به عنوان یک سرمایه گذار ماجراجویانه با تکیه بر ارزش های امانت‏داری و رفتار حرفه ای و تلفیق مفاهیم نوآوری، سازماندهی، سودآوری و ارزش آفرینی و با ماموریت ارتقا وضعیت سلامت و سبک زندگی افراد جامعه و استفاده بهینه و پایدار منابع طبیعی، در زمینه شناسائی، شکل دهی، تجاری سازی، سازماندهی و راهبری کسب و کارهای نوآور مستعد رشد و خوش آتیه مبتنی بر فناوری های حوزه های سلامت، مدیریت منابع طبیعی و سبک زندگی به فعالیت مشغول است.

شرکت بیمه اتکایی ایرانیان

به عنوان اولین شرکت بیمه اتکایی سهامی عام با مالکیت خصوصی در سال 1388 با هدف قبول بیمه‌های اتکایی و اتکایی مجدد ، در کلیه رشته‌های بیمه از بازارهای داخلی و خارجی بر اساس پروانه فعالیت صادره از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در محدوده ظرفیت و مقررات مربوطه و تاسیس، مشارکت و یا اداره صندوق‌های بیمه اتکایی داخلی و خارجی و تحصیل پوشش اتکایی در ارتباط با تعهدات بیمه‌ای پذیرفته شده و سرمایه‌گذاری از محل سرمایه ،اندوخته‌ها ، ذخایر فنی و سایر منابع مالی شرکت در چارچوب ضوابط و مقررات مصوب شورای عالی بیمه و عرضه خدمات مشاوره‌ای ، جانبی و تکمیلی در زمینه بیمه‌های اتکایی تاسیس شد.

شرکت مشاور سرمایه گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو)

در سال 1389 با شعار تبلوردانش مالی در ارزش آفرینی در راستای ارائه خدمات بهینه و موثر مالی، جهت‌‌دهی صحیح به امور مالی افراد حقیقی و حقوقی، ارائه مشاوره به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و کمک به توسعه و تعمیق بازارهای مالی با هدف استفاده از آخرین پیشرفت‌های دانش مالی تاسیس گردیده است. اهم فعالیت‌های این شرکت شامل انجام فعالیت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری ، سبدگردانی و پردازش اطلاعات مالی توصیه به خرید، فروش، نگهداری اوراق بهادار، اظهارنظر راجع به ارزش اوراق بهادار،مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، مشاوره در زمینه‌های طراحی و تشکیل نهادهای مالی می‌باشد.

شرکت مبنای خاورمیانه

در سال 1385 با هدف سرمایه‌گذاری و یا مشارکت در ایجاد ، اجرا ، توسعه ، تکمیل ، بازسازی و راه‌اندازی انواع طرح‌های صنعتی مربوط به صنایع معدنی و فلزی و نیز سرمایه‌گذاری درسایر بخش‌های مختلف اقتصادی ، صنعتی و فعالیت‌های بازرگانی در داخل و خارج از کشور و همچنین سرمایه‌گذاری و مشارکت در ایجاد ، اجرا و توسعه طرحهای صنعتی ، کشاورزی ، ساختمانی، بازرگانی و تولیدی تأسیس شد.

خرید آنلاین

خرید آنلاین

دریافت مشاوره و خرید بیمه نامه

تماس با مشاور
درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

ورود به سامانه متقاضیان نمایندگی

ورود به سامانه
ارتباط با ما

ارتباط با ما

ارتباط با واحد پشتیبانی

آغاز ارتباط

کلیه حقوق برای مجموعه 907 شرکت بیمه پاسارگاد محفوط است